Artikelnummer 34077 01
Tillverkare LEMFORDER LEM 
ΕΑΝ-nummer 4047437342033
Garanti 12 månaders garanti
122 krinklusive moms
97,60 krutan moms
Per axel 2
Position framaxel vänster
Position framaxel höger
För OE-nr 1223835
För OE-nr 1250820
För OE-nr 1255350
För OE-nr 1508111
För OE-nr 1674672
För OE-nr 1695818
För OE-nr 1787358
För OE-nr 1820399
För OE-nr 1907038
För OE-nr 2084212
För OE-nr 30666530
För OE-nr 31262470
För OE-nr 3M51-3K099-AA
För OE-nr 3M51-3K099-AB
För OE-nr 3M51-3K099-AC
För OE-nr 3M51-3K099-AD
För OE-nr 9M51-3K099-AA
För OE-nr 9M51-3K099-AB
För OE-nr BBM2-34-38X
För OE-nr BP4K-34-38XA
För OE-nr BP4K-34-38XB
För OE-nr BP4K-34-XB
För OE-nr DV61-3K099-AC
För OE-nr DV61-3K099-AD
För OE-nr DV61-3K099-AE
För OE-nr DV61-3K099-AF
SVHC Ingen information tillgänglig, v.v. kontakta tillverkaren!